Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware. 5.0/5.0 1 mbresa/t. Cargo & Freight Company. 0211-550 445 90 Fax. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Shijoni ... bregdetin e bukur, ndjehuni rehat me ne. Konfirmimi i biletës me kthim. 2. bryns. Compagnie de bus eurolines.ch. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Comments and reviews of the passengers. Your IP: 51.159.21.239 Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Barileva Turist © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Barileva Turist. NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS . dhe mund të jenë të mbrojtura. Rezervo : +38338606333, +38344162498, +38349671111 (Whatsapp) Mehr ansehen Join Facebook to connect with Barileva Turist and others you may know. Nisjet organizohen nga: Geneva Lausanne Bern St. Gallen Zurich Luzern Bellinzone Freiburg Basel Olten Will Linja I. Nisjet organizohen nga: Orari i nisjes 14K likes. Tourist Barileva was formed in 1991 in Pristina . Komuna e Prishtinës: Zyrtare e lartë ne zyrën e përfaqësimeve nga dt.01.08.2012 deri me dt. If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices. Connexion. Barileva Turist Sh.p.k. Mimoza93 - Bus Agency, Preshevë. Tourist Barileva holds regular lines from Kosovo to Germany and vice versa through the states Serbia , Hungary and Austria . DJ Gimi-O, Köln, Deutschland. Find company research, competitor information, contact details & financial data for Barileva Turist GmbH of Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen. VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 14-16 Prill 2014 Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Mon, 30 Sep 2013 05:50:51 +0000. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Nisjet nga Zvicra realizohen: 05.012021 (e marte) 08.01.2021 (e premte) 12.01.2021 (e marte) 15.01.2021 (e premte) etj. Ces cookies proviennent de services d'analyse tiers et sont à l'usage exclusif du propriétaire du site web. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. The first one belong to Albatros Pristina company and arrives in Pristina at 03:40 and the second one belongs to Barileva Turist company and arrives in Pristina at 05:00. E-mail . 21K likes. Vlerësimi: Gabriella . Compagnie de bus Barileva Turist. Permalink to this post. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Category Travel & Events; Show more Show less. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. Barileva turist Priština Mbresat. kompani e specializuar për udhëtime. Kompania Turistike "Dardani", Suharekë. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Barileva Tourist company is specializing in tours . Kosovë-Prishtinë, Rr. Trajnime dhe kurse: Akademia e Drejtësisë në Turqi: trajnimi “Krimi i Organizuar dhe Terrorizmi” Dt. +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. *Qendra Multimedia, Pristina, and Tirana Art Lab – Center for Contemporary Art, Tirana, are pleased to announce a *Call for Entries *to attend the upcoming graphic novel workshop in Pristina, Kosovo, from: *May 5 – May 11, 2012*. France . ONLINE. 2014. The information presented on the page must be confirmed from our offices . Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Sélectionnez une option ci-dessous pour visualiser l’itinéraire étape par étape et comparer le prix des billets et les temps de trajet sur votre calculateur d’itinéraire Rome2rio. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips 0211-550 445 920 Tel. Up next Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Compagnie de bus Shpejtimi.net. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. Barileva Turist . barileva-turist@hotmail.com info@barilevaturist.com. Tel: +33 184 880 561. Kthimi i azilkërkuesve nga Gjermania - Prishtinë - 17 shkurt 2015 VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Report. UÇK Tel. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Mimoza93 - Agjencioni Turistik Selami Halaci 17523 Presheve : +381 (0) 17 668 700 Online form . Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. About us . Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Barileva Turist. Agjencia turistike: 'Barileva Turist' Menaxhere e punëve administrative nga dt. 01.09.2009 deri me 28.02.2010. View the profiles of people named Barileva Turist. Përshkrimi * OPEN CALL: PRISTINA * * *GRAPHIC, NOVEL. Il y a 13 façons d’aller de Kosovo à France en voiture, avion, train, bus ou train. Below we present the list of relations through which you can make the online booking of tickets. 30 K J’aime. * *SKETCHING W. G. SEBALD IN PRISTINA* * On the occasion of the project *GRAPHIC, NOVEL. 130 likes. Performance & security by Cloudflare, Please complete the security check to access. Barileva Turist Sh.p.k. Materialet e publikuara janë pronë e Barileva Turist Sh.p.k. Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. D E E J A Y G I M I - O Finest Albanian Sound R E S I D E N T D E E J A Y We Love Albania Stuttgart Ejona Event Hamburg B O O K N O W ! Adresa Rr. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. ou Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. UÇK Tel. Informacionet e paraqitura në faqe lidhur me duhet patjetër të konfimohen edhe nga zyret tona. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. 34 K J’aime. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips You may need to download version 2.0 now from the Chrome Web Store. Voir plus de contenu de Barileva Turist Eurolines Kosova sur Facebook. Cloudflare Ray ID: 60dbc00a7a9beda3 Our location . Get the latest business insights from Dun & Bradstreet. 30 K J’aime. Çdo natë, linja e rregullt Prishtinë - Ulçin - Prishtinë. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Reisebüros in Nordrhein-Westfalen als Liste mit Kontaktdaten, Telefonnummer, Adresse und E-Mail. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. View more . kujd. 0211-550 445 90 Fax. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Statistiques Ces cookies collectent des informations sur la manière dont les utilisateurs utilisent notre site web, telles que les pages qu'ils ont visitées et les liens sur lesquels ils ont cliqué. Since that time, we offer our passengers quality services in the field of travel . Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. • dès 50,00* EUR dès 22h 30min. Për informacione më specifike ju lutemi na kontaktoni përmes faqes tonë kontaktuese Materials published are the property of Barileva … Comments and reviews of the passengers. 03.01. Please enable Cookies and reload the page. Barileva turist, Düsseldorf, Germany. 2K likes. Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property. 35K likes. UÇK Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Düsseldorf, Germany Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. UÇK (Afer Raiffeisen Bank) QytetiPrishtinë Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave Të dhënat e kontaktit +377 44 345 300; +49 173 543 543 9 naser.januzi@hotmail.com. • +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. 1.6K likes. Siguria dhe komoditeti ju shoqëron me ne Name: E-mail: Message: Send. kujd. Gefällt 35.608 Mal. 5,113 個讚好. Copy and paste the url below to share the link. 0211-550 445 920 Tel. dès 50,00* EUR ... busradar.fr: le comparateur de bus en France et en Europe.